У м. Яремче Івано-Франківської області відбулось засідання Басейнової Ради Дністра за участю представників семи придністровських областей України та делегації Республіки Молдова. Мета засідання: забезпечення покращення водного середовища у басейні Дністра, а саме зменшення наслідків від паводків та запобігання погіршення якісного стану поверхневих водних об’єктів і аварійних забруднень. У роботі засідання взяв участь начальник Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області, який виступив з доповіддю про екологічний стан Дністра за результатами інспекційних перевірок та аналітичних досліджень поверхневих вод, проведених інспекцією.