-->Головна » Інші новини

Столицю гексосів знайшли під землею

Єгипет, гексоси, археологічні розкопки, столиця  Група австрійських археологів під керівництвом Ірен Мюллер (Irene Mueller) використовувала радіолокаційні зображення для визначення місцезнаходження руїн міста, колишньої столиці Єгипту (3,5 тис. років тому), повідомляє Associated Press. Відомо, що трохи більше століття, з 1664 по 1569 рік до н.е., Єгиптом правили гіксоси, азіатські воїни, можливо, семітського походження, а це місто було ... Читати далі»

21.06.2010

Учені підтвердили гіпотезу про заселення Америки в два етапи

заселення Америки, популяція, індіанські народи, дослідження  Заселення Америки, ймовірно, відбувалося в два етапи, а не в один, як вказує найбільш популярна гіпотеза.

До такого висновку прийшли вчені після порівняння черепів стародавніх і сучасних американських індіанців.

Фахівці вивчили кілька десятків черепів корінних жителів Америки віком до 11 тисяч років, а також близько 300 черепів, що належали індіан ... Читати далі»

20.06.2010

Виставка «Багатство надр України»

виставка, надра України, Кабінет Міністрів, мінерали, породи   В Кабінеті Міністрів України відбулося відкриття експозиції виставки «Багатство надр України».

В експозиції представлені зразки гірничих порід і мінералів, на які багата Україна, графічні матеріали – геологічні карти багатоцільового призначення, а також зразки друкованих профільних видань.

Головний спеціаліст Управління експертизи та аналізу ... Читати далі»

19.06.2010

Гляціологи підтвердили охолоджуючу роль озонових дір

гляціологія, льодовики, Антарктида, озонова діра, льодовий покрив   Гляціологи підтвердили, що величезна озонова діра над Антарктикою чинить на неї охолоджуючий ефект. Про результати своїх досліджень вчені доповіли на конференції в Осло, що проходила в рамках Міжнародного полярного року - регулярно проводяться циклів спостережень за станом льоду в Арктиці та Антарктиці. Коротко дослідження описано ... Читати далі»

19.06.2010

Загроза для океанічної екосистеми

Мексиканська затока, витік нафти, морські екосистеми, метан    Нафта, що протікає з пошкодженої свердловини компанії British Petroleum (BP) у Мексиканській затоці, містить близько 40% метану, занадто багато в порівнянні із звичайними нафтовими покладами (в середньому 5% метану), заявив сьогодні Джон Кесслер (John Kessler), океанограф з Техаського університету A & M (Texas A & M University), США, що вивчає на ... Читати далі»

19.06.2010

3 мільйони років одне й те ж саме

динаміка температури, геологічний час, тропічні моря      Група американських і китайських вчених під керівництвом професора Тімоті Герберта (Timothy Herbert) з університету Брауна (Brown University) на Род Айленді (Rhode Island), США, стверджує, що поведінка температур в Північній півкулі і в районі екватора слідує  одному зразку ось уже майже 3 мільйони років і, ймовірно, це в значній мірі обумовлено р ... Читати далі»

19.06.2010

Вояж любові на три роки

Стоу, морске плавання, подорож, рекордАмериканський моряк Рейд Стоу (Reid Stowe) повернувся на берег, провівши в морі більше трьох років, повідомляє BBC News. 58-Стоу увійшов до доку в Манхеттені, із завершенням вояжу довжиною 1152 дня (близько 3,2 років). Моряка привітали з поверненням подруга, 26-річна Соанія Ахмад (Soanya Ahmad), і син (1 рік 11 міс.), Якого рекордсмен ніколи не бачив. Дівчина починала подорож разом з коханим ... Читати далі»

18.06.2010

Пірати Індійського океану

морські пірати, міжнародний суд, Сомалі, Голандія   Завершився перший за кілька століть суд над піратами, в результаті якого голландський суд засудив п'ятьох сомалійських піратів до п'ятирічного ув'язнення у в'язниці, повідомляє Guardian. Суддя визнав чоловіків, вік яких становить від 25 до 45 років, винними у піратстві після їх невдалої спроби нападу на нідерландське судно в Аденській затоці в січні 2009 року.

... Читати далі»

18.06.2010
« 1 2 ... 142 143 144 145 146 ... 164 165 »