Підводні гори порахували Вчені з Зоологічного товариства Лондона (Zoological Society of London), Великобританія, вперше точно порахували всі підводні гори в Світовому океані. Виявилося, що їх куди більше, ніж вважалося до цих пір, а населяють їхні живі істоти, можна сказати, толком не вивчені.
У статті британських вчених, опублікованій в частині I журналу «Глибоководн ... Читати далі» 04.03.2011
Україна отримала національний домен Міжнародна корпорація з імен та адрес в Інтернеті ICANN прийняла рішення про виділення Україні національного домену .укр, повідомили в прес-службі КМУ.
"Отримання національного домену України - подія світового масштабу в Інтернет-співтоваристві", - вважає голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України Володимир Семиноженко. За його словами, подібне ... Читати далі» 04.03.2011
Землю чекає малий льодовиковий період Кількість сонячних плям - своєрідних індикаторів життєдіяльності світила - стає все менше і менше. Вчені прогнозують, що сонце зануриться у тривалий мінімум активності.
Останнім часом зменшилася кількість плям, що виникають на Сонці. Вчені, стверджують, що зниження активності світила може призвести до малого льодовикового періоду. Сонце пово ... Читати далі» 03.03.2011
Океани поступово перетворюються на "ферми" з вирощування сировини Популяція хижої риби, такий як тріска, тунець, окунь, за останні 100 років скоротилися на дві третини, в той час як риби на зразок сардин, анчоусів і мойви, службовці кормом хижакам, за той же період більш ніж подвоїли свою кількість.
...
Читати далі»
02.03.2011
Україна візьме участь в екологічній акції "Година Землі"
02.03.2011
Вартість планети Земля оцінена в 5 трілліардів доларів
28.02.2011
Штучний вулкан проживе ще чверть століття Геологи вважають, що грязьовий вулкан Lusi на Яві, який прокинувся в 2006 році з-за помилки буровиків і діє до сих пір, залишиться чинним ще 26 років, повідомляє Мембрана. Річард Девіс (Richard Davies) з університету Дарема і його колеги змоделювали грязьовий вулкан, внісши в комп'ютер дані, зібрані за останні роки.
Імовірність того, що виверження ... Читати далі» 27.02.2011
Спростовано думку про тяжіння древніх міст до берегів річок Протягом довгого часу вважали, що стародавні месопотамські поселення з'явилися на берегах великих рік і залежали головним чином від зрошення навколишніх пустель.
Дженніфер Пурнеля зі Школи навколишнього середовища Університету Південної Кароліни (США) у свою чергу, вважає, що великі міста на півдні сучасного Іраку процвітали в обширних болотистих низинах, що харчувалис ... Читати далі» 27.02.2011
|