-->Головна » По трохи зі світу

У Буенос- Айресі зведена копія водоспаду Ігуасу

    У Буенос- Айресі зведена копія водоспаду Ігуасу - одного з ... Читати далі»

На українській антарктичній станції розпочався туристичний сезон

    На українській антарктичній станції « Академік Вернадський » успішно розпочався туристичний сезон 2013-2014 р. Щорічно протягом антарктичного літа , на який і доводиться туристичний сезон , українські зимівники приймають у середньом ... Читати далі»

Полюси Землі зміщуються через зміну клімату

  Танення льодовиків і крижаних щитів викликає невеликі зміни в обертанні Землі. Можливо , відстеження позиції полюса стане новим методом моніторингу глобального потепління.
  Комп'ютерне моделювання г ... Читати далі»

Король Тонга закликав до боротьби з енергетичною бідністю

  У штаб-квартирі ООН в Нью - Йорку вже четвертий день тривають загальні дебати на 68 -й сесії Генеральної Асамблеї. Сьогодні з ранку до їх учасників звернувся король Королівства Тонга Тупоу VI , який закликав до ліквідації енергетичної бідності на планеті і до розвитку екологічно чистих джерел енергії.
  « Енергія є золотою ниткою , яка пов'язує економічне зростання із забезпеченням соціальної справедливості та з навколишнім середовищем , ниткою , яка дозволяє світу процвітати » , - сказав король .
  «Я закликаю всіх працювати спільно над розробкою та затвердженням спільної мети зі сталої енергетики для всіх у контексті порядку денного в галузі розвитку на період після 2015 року» , - додав Тупоу VI .

... Читати далі»

Землетрус у Пакистані створив острів

  24 вересня на заході Пакистану стався землетрус магнітудою 7,7 . Загинуло більше 260 чоловік , сотні тисяч залишилися без притулку. Одночасно біля берегів країни з дна моря піднявся острів , який відразу ж став об'єктом загального цікавості.
  Вчені , проте , вважають , що нова суша проіснує недовго. «Бути може , пару місяців , - вважає геофізик Білл Барнхарт з Геологічної служби США . - Це просто велика купа бруду , яка піднялася разом з морським дном ».
  Подібні острови часом створюються так званими грязьовими вулканами , виникаючими тут і там по всьому світу . Мабуть , цей випадок не виняток.

... Читати далі»

Румуни виготовили найбільший прапор у світі

  Жителі румунського села Клінчені, розташованого в 35 кілометрах від Бухареста, виготовили найбільший прапор у світі. Про це повідомляє агентство Associated Press.
    Відповідний рекорд вже зафіксували представники Книги рекордів Гіннесса ... Читати далі»

Жителі Токіо перемістилися в парки, щоб помилуватися на сакуру

   Жителі японської столиці перемістилися в міські парки, щоб насолодитися останніми днями цвітіння сакури. По головній алеї одного з найвідоміших токійських парків Уено людський потік рухається дуже повільно, швидше нагадуючи гігантську чергу, чим гуляючих. Вздовж алеї заздалегідь виділені місця для тих, хто воліє мил ... Читати далі»

Історія міграції з Африки знову переписується

   Вчені давно мріють розгледіти сліди перших людей сучасного анатомічного типу, що зважилися залишити Африку. І це не випадково, адже той результат зіграв дуже важливу роль у людській еволюції.
  За новим генетичним даними, які в черговий раз змушують переписувати підручники, легендарна подорож почалася менше 95 тис. років тому. Можливо навіть, що це сталося зовсім недавно - 62 тис. років тому.
  Цей той рідкісний випадок, коли генетичний аналіз збігається з даними археології, тобто з датуваннями відповідних скам'янілостей і знарядь праці. Тим самим нове дослідження суперечить попереднім генетичним дослідженням.
  Подібні штудії пов'язані з визначенням швидкості мутацій у геномі сьогоднішніх людей шляхом підрахунку числа нових мутацій, що виникають у ядерній ДНК новонародженої дитини в порівнянні з його батьками. Число мутацій на покоління необхідне для тонкої настройки молекулярного хронометра, без якого не вийде надійно датувати ключові події в еволюції людства. Попередні спроби налаштувати цей годинник приводили, як правило, до того, що важливі дати (наприклад, поділ предків людини і шимпанзе) відкидалися назад у часі. Одна група вчених навіть дійшла висновку, що міграція з Африки відбулася найпізніше 80 тис., а найраніше - 90-130 тис. років тому.

... Читати далі»

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 19 20 »